ACULIECINIEKS – SAULAINĀ SESTDIENAS DIENA.

Šodien visnotaļ skaistajā sestdienas dienā pie mana tēva ieradās kaimiņi, kuri piedāvāja iegādāties malku. Kaimiņi bija manāmi iereibuši un solījās pēc laika malku atvest ar motobloka palīdzību.

Pēc neilga laika viens no kaimiņiem atsteidzās pie manis uz mājām un lūdza palīdzību – notikusi nelaime…
Motobloka vadītājs A nenovaldīja braucamrīku un ar visu malkas kravu ietriecās netālu no manas mājas esošajā sētā. Kaimiņam A tika konstatēta rokas trauma – vēlāk aizvedot A  ātrajai palīdzībai uz slimnīcu tika konstatēts rokas lūzums un uzlikts ģipsis!

IMG_20150411_133524

Protams “pālis” šoferim bija ļoti liels un motobloks bija iespaidīgi bojāts – nez vai ar viņu vairs kāds brauks…

Kaimiņiene I un kaimiņš E pēc motobloka nogādāšanas mājās ieradās pie manas mājas esošā šķūņa, kur tālāk turpināja lietot alkoholu un apspriest radušos situāciju. Iedomājos šo vīru nofilmēt un viņam, tas ļoti nepatika, jo it kā viņam tas traucējot dzīvot! 🙂 Pēc neilgas filmēšanas E izteica man draudus un nepatiku par filmēšanu un nāca man virsū jau ar nodomu kaut ko fizisku izdarīt.

IMG_20150411_144025
Te nez no kurienes uzradās kaimiņiene I, kas ar vienu veiklu labās rokas vēzienu “izslēdza” E. Vīrs nokrītot uz asfalta ļoti satraumēja galvu un arī tika nogādāts slimnīcā. Slimnīcā tika konstatēts smadzeņu satricinājums..

Tā lūk šī saulainā diena, dēļ ALKOHOLA noveda pie smagu traumu iegūšanas!

Ja dzer, tad dzer ar mēru un apdomā sekas…

// Paldies par materiālu Vito Pabriežam!

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien