Aculiecinieks zvana 112

Aculiecinieks zvana 112

Mani sauc Mārtiņš Luters. Šodien atgadījās sekojoša situācija, kura nebūt nebija patīkama un daudzsološa.

Ap 10:40 no rīta biju savās ik rīta gaitās Rīgas centrā, pie LNO. Pamanīju, ka zālītē guļ pusmūža gados vīrietis, iespējams, alkohola reibumā. Viegli kustās. Nekavējoties zvanīju 112, lai ziņotu un izsauktu atbilstošās institūcijas, kuras attiecīgi varētu sniegt nepieciešamo palīdzību šim vīrietim. 112 mani savienoja ar Ātro medicīnisko palīdzību, kura, maigi izsakoties, mani atšuva. Sacīja, ka ja es neesot konstatējis guļošā vīrieša stāvokli, esot jāsauc policija. Un nolika klausuli.

Saruna ar Ātrās medicīniskās palīdzības operatoru…

Es, protams, zvanīju atkārtoti. Pacēla cits operators un savienoja ar policiju, kura apņēmās atbraukt. Kad vaicāju viņiem, vai iepriekšējā Ātrās palīdzības dienesta dispečeres rīcība bija normāla, viņš apstiprināja, ka nē.

Saruna ar Valsts Policijas operatoru…

Manuprāt tas nav normāli, ka Tu zvani palīdzības dienestam, bet tur sāk mani mācīt, kam man ir un kam nav jāzvana. To var mācīt kursos vai lekcijās, bet tādā konkrētā situācijā viņiem (profesionāļiem) ir jāpieņem lēmums. Murgs.
Tāda lūk ir situācija valsts iestādēs. Es griezos pie EdArt.tv. Turpināšu ar Bez tabu. Arī rakstīšu iesniegumu policijā, blogošu facebook.

Iesūti arī Tu interesantus foto, video vai arī citus materiālus: spied šeit!

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien