EDART.TV – 18.novembris

18.novembris Latvijas neatkarības proklamēšanas diena.

Izgājām ielās, lai intervētu cilvēkus, bet viens no cilvēkiem bija noskaņots ļoti agresīvi uz mūsu darbu. Kā tas notika īsumā? Ejot cauri Origo, mūs ieraudzīja kāds iereibis vīrietis kurš gribēja sniegt interviju, mēs ar viņu izgājām laukā un sākām runāt, netālu no mums atradās jauniešu bariņš no kura atnāca jaunietis un ielīda kadrā. Agresīvi uzvedoties – draudot teica lai viņu nefilmējam. Mēs skaidrojām ka viņu nefilmējam un lai iet prom, bet viņš turpināja spītēties. Vairāk skaties iekš video!

Foto no 18. Novembra pasākumiem:

 

Paldies Origo apsardzei par ūdeņraža pārskābi un plāksteri!

Milzīgs paldies (www.oxygendesign.lv) Artūram Dzenim par to ka uzņēmās iniciatīvu un izveidoja mums mājaslapu.

Video veidoja:
Videomākslinieks :Artūrs Lapinskis
Producents : Edgars Aivars
Otra kamera: Timofejs Muravskis
Foto atskats: Vladimirs Popovs
VFX : Emīls Geršinskis-Ješinskis
Mūzika: Reinis Ūdris

Seko Mums:
www.twitter.com/edarttv
www.facebook.com/edarttv
www.instagram.com/edarttv
www.draugiem.lv/edarttv

Kontakti:
info@edart.tv

23 anonīmi komentāri

 1. Nabags goperis…

 2. Tumsas valstība 😀

 3. https://www.draugiem.lv/user/4193792/
  😀 😀 😀 Redzkur gailēns ir… kāds vēl maziņš un mīlīgs bildē.

  Lai tauta redz… ja kāds dzīvē redz un ir iespēja – uzšaujat. 😀 Tādi ir jāpārmāca.

 4. Ha tāds pērtiķis ,iesit un mūk 😀 žēl ka neatrubijās 😀

 5. bac nu cik stulbi dabujat, bet nu pashi jau pirmie sitat, tas jau automatiski nozimeja to ka vinsh naks atpakalj to ja uvajadzeja saprast. Tadus sist nav verts , jo nosist jau nenositisi a vins htikunta skries tev pakalj labi ka ne ar nazi !!! tev vajadzeja vinjam paradit savuspeku panjemot vinju aiz rikles un izdod visu pa matushki ko tu zini ja tev protams ir tads krajums izskatijas ka nav,jo savadak shitadi bidljaras nesaprot, otram filmetaja mvajadzeja pec apsargiem aiziet bishku atrak un viss ja negribeji lamaties vai ari sist vinju bet aceries ka tev tomer pirmajam neiztureja nervi, tada zinja chalis tevi parspeleja un pec tam ari dabuji nezhdanachka ;)))

 6. А мне стыдно за Русских вот за таких парочку идиотов что о нас думают.Сам уважаю и русских и латышей.Видео показательное что в каждом народе есть свои неадыкваты.

 7. Если вы хотя бы отдалённо знакомы с расовой теорией, то для вас будет очевидно, что это быдло на видео не русские люди. Это какие-то полу-узбеки, калмыки, с раскосыми глазами и примесью другой крови. Если они говорят на русском языке, это значит что они русско-говорящие, а не русские люди. Если автор видео представляет или хочет представить русский народ в таком лице, то он по недоразумению или намерено ошибается. Тактика: ударил-убежал, это не про нас. Потому развивать тему межнациональных распрей глупо. На видосе быдло непонятно какой национальности.

 8. Piekrītu Andrim! +++++ :))

 9. Svētku diena, bezmaksas transports, …tas arī ir katalizators tam, ka no tumsas valstības uz centru veļas “orki”.. gan šitais uz Orku nevelk, vienkārši – kapuču-gailēns. …

 10. Dārgie EDART skatītāji , šis video ir ielikts ne tāpēc lai kurinātu naidu starp latviešiem un krieviem, bet gan pievērst uzmanību šāda veida problēmām uz ielām. Alkoholismam , narkomānijai , neadekvātai uzvedībai nav nācijas !!! TĀ IR MŪSU CILVĒCES PROBLĒMA!!!

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien