EDART.TV – Amnēzija!!!

Labdien/labvakar/sveiki/čau un čiv riv EDART TV sekotāj, cilvēki, kuriem patīk un ne tik ļoti patīk mūsu darbošanās virziens.

Diemžēl ir notikusi… atļaušos teikt (šoreiz gan rakstīt) „nelaimīga situācija”. Īsumā – mums ir bojāts. cietais disks, kur glabājās 1,5 terabaiti, vai – visa EDART TV informācija.

Īsāk par tehnisko pusi un summām – kopējais zaudētais datu apjoms sasniedz 1,5 terabaitus informāciju. Uz doto brīdi izmantoti divi donori, kuru kopējā summa ir 160Euro. Tiesa, vēl nav zināms, cik donoru mums būs nepieciešams, jo no katra donora varam izmantot tikai to galvas, kuras nolasa datus, un pārējā donora daļa ir nederīga. Neaizmirstam par cilvēku ar zelta rokām, kurš to visu dara arī vēlas savu artavu.

Par cik ir reālas cerības, ka varam atgūt kaut daļu no visiem datiem, griežamies pie jums pēc palīdzības. Lai cik banāli skanētu, šoreiz, tiešām katrs eiro ir no svara. Jo ātrāk sakrāsim nepieciešamo summu, jo ātrāk ritēs visi darbi uz priekšu. Būsim pateicīgi par jebkādu summu un sniegsim pretī to ko vislabāk protam – video reportāžas par reālo dzīvi ielās. Kā arī Gricmaņa filma rit(ritēja) montāžas procesā.

Mēs varam solīt vairāk video, vairāk silta laika un smaidošāku saulīti, ja tiks saziedota nepieciešamā summa(kura vēl nav zināma), bet reāli skatoties, mēs visi saprotam, ka laika apstākļus mēs tomēr nevaram ietekmēt.

Šādi izskatās mūsu cietais disks – skatoties caur mikroskopu! 🙁

11100618_850157321724129_723168349_n

Video veidoja:
Videomākslinieks: Artūrs Lapinskis
Producents: Edgars Aivars
Mūzikas producents: Reinis Ūdris
Grafiskais dizaineris: Emīls Geršinskis-Ješinskis
Programmētājs/animators: Artūrs Dzenis
Redaktors: Lauris Džindža

Biedrība “EDART.TV”
Reģ. nr.: 40008230151
LV43HABA0551039606380

Paypal edart.tv@gmail.com

Katra ziedotāja vārds, uzvārds tiks publicēts nākošajā video un mājaslapā!

Iesūti interesantus video, rakstus, foto vai audio uz http://edart.tv/aculiecinieks

Seko mums:
http://twitter.com/edarttv
http://facebook.com/edarttv
http://instagram.com/edarttv
http://draugiem.lv/edarttv

Raksti mums:
info@edart.tv

4 anonīmi komentāri

  1. Ieliekat filmas Vimeo…par mazliet naudi’n’am..b’utu jauki.

  2. visu cieņu…reizēm paskatos Jūsu video…ir ok. Labprāt noziedotu Jums, bet to nedarīšu. Kapēc…??? Tapēc, ka reizēm liekas, ka Jūs paši esat skopuļi…. gribēju noskatīties filmu caur adatu, nesanāca, jo manā mazajā ciemā kinoteātris nav a internetā nopirkt nevar…. tak būtu ielikuši kaut tajā pašā vimeo, lai par maksu var noskatīties. I cilvēki būtu priecīgi i nauda Jums būtu cietā diska remontam.

  3. Kā sauc dziesmu?

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien