EDART.TV – Prostitūcija Rumbulā (Проституция)

Jau kādu laiku bijām plānojuši izbraukt meitenēs, līdz izlēmām, ka šī diena ir pienākusi.

Trešdiena bija klāt un sākām “mest riņķus” ap populārākajām “devīgo meiteņu” vietām. Lai arī “čikitas” bija gatavas darbam, tomēr, par cik bijām divi, dienas vakars un citi auto vadītāji stājās viens pēc otra, neviena nepiekrita pievienoties kopīgajām izklaidēm, jo bija izvēles iespējas. 🙁

Par cik esam neatlaidīgi, devāmies mūsu “medībās” otrajā dienā. Bija pēcpusdiena, mašīnu bija manāmi mazāk, un arī “ielenītes” atsaucīgākas. Pirmā daiļava gan centās iestāstīt, ka ir ne tajā vietā un laikā, bet lai jau… Savukārt otrā, mūsu 28 gadīgā “beibe”, bija gana atvērta gan sarunām, gan darbiņam. Viss norisinājās pēc visai paredzama scenārija, iežēlināšana, šķīsta dvēsele, arī rokas, kaķis esot saskrāpējis un analīzes veiktas, nevis lietotas narkotikas. Viss būtu, mūsu iedomu, standartā, ja vien neizrādītos, ka drostaliņa ir ceturtajā, piektajā grūtniecības mēnesī. Diemžēl, izrādījās, ka arī grūtnieces klienti nesmādē. Uzzinājām ar kādiem klientiem nākas strādāt, droša “mineta” instrukciju un par vietējām higiēnas normām.

Kad devāmies jau mazliet ierastajā maršrutā arī trešajā dienā, atkal redzējām video galveno varoni, lai arī iepriekš minēja, ka šādi strādā tikai ārkārtas gadījumos.

Ja vēlies uzzināt ieskatu pasaules senākajā profesijā, spied “play” un dalies ar draugiem!!!

Video veidoja:
Videomākslinieks: Artūrs Lapinskis
Producents: Edgars Aivars
Mūzikas producents: Reinis Ūdris
Grafiskais dizaineris: Emīls Geršinskis-Ješinskis
Programmētājs/animators: Artūrs Dzenis (oxygendesign.lv)
Redaktors: Lauris Džindža

Ja gribi lai “EDART.TV” video iznāk biežāk un kvalitatīvāk mums ir nepieciešams no Jums finansiālais atbalsts.

Biedrība “EDART.TV”
Reģ. nr.: 40008230151
LV43HABA0551039606380

Paypal edart.tv@gmail.com
Katra ziedotāja vārds, uzvārds tiks publicēts mājas lapā!

Iesūti interesantus video, rakstus, foto vai audio uz http://edart.tv/aculiecinieks

Seko mums:
http://twitter.com/edarttv
http://facebook.com/edarttv
http://instagram.com/edarttv
http://draugiem.lv/edarttv

Raksti mums:
info@edart.tv

6 anonīmi komentāri

  1. Ak tad nevajadzēja “piespiest” dejot… Vajadzēja interviju ņemt un vēl naudu iedot. Var jau būt, ka vajadzēja, bet šis video ir sasniedzis savu mērķi – publika ir uzrunāta un video ir pietiekami šokējošs, lai to atcerētos. Šaubos, vai parastu interviju tik daudz cilvēku noskatītos.

  2. Tur 1 kadrā var seju redzēt 🙁 10:46 kadrā. Slikti esat cenzējuši 🙁

  3. Zinta Rudzīte

    Zinta Rudzīte
    Sižeta veidotāju smīni, tielēšanās par naudas summu, likšana grūtniecei izģērbties un dejot striptīzu. Lai “parādītu reālo dzīvi”, varēja vienkārši aprunāties, bet nevis likt tai sievietei “strādāt”. Šādi žurnālistiņi pelnījuši nosodījumu, diemžēl, tādēļ, ka TVNET šo rakstu var komentēt tikai reģistrēti lietotāji, daudzi neizteiks savu viedokli. Lai arī pagrimusi, šī sieviete manī neizsauc tik nepatīkamas asociācijas kā video autori. Gribētu zināt, vai par to video viņai tika samaksāts? Drīzāk jau, ka nē. Vienā epizodē viņa teica, ka ir vīrieši, kas neko neprasa, iedod naudu tāpat, aiz žēluma, redzot, ka prostitūta ir stāvoklī. Toties video autori – staltie brieži – kaulējās par nieka 15 eiro. Domāju, ja labs jurists uzņemtos pārmācīt šos žurnālistus, viņiem tiešām varētu būt lielas nepatikšanas.

  4. МЕРЗКИЙ СЮЖЕТ И ЕЩЕ БОЛЬШОЙ ВОПРОС О ЭТИКЕ И МОРАЛИ ЭТИХ ТИПА ЖУРНАЛИСТОВ,ДУМАЕТСЯ ЭТА ЖЕНЩИНА ЗАНИМАЕТСЯ ЭТИМ НЕ ОТ ХОРОШЕЙ ЖИЗНИ,А ВОТ ТИПА ТОТ КТО СНИМАЕТ….ЕСЛИ ОНИ УВИДЕЛИ,ЧТО ЖЕНЩИНА В ПОЛОЖЕНИИ,ТО ЗАЧЕМ ЗАСТАВЛЯТЬ ТАНЦЕВАТЬ…ЕСЛИ УЖ ХОТЕЛИ ВЗЯТЬ ИНТЕРЬВЬЮ….ТО ЗАЧЕМ ЭТИ ТАНЦЫ И ТОРГ ,КАК НА БАЗАРЕ….ВИДНО ТАКИМ ОБРАЗОМ САМИ СЕБЕ РЕЙТИНГ ПОДНИМАЮТ.Я ВООБЩЕ ПРО ТАКИХ ТИПА ЖУРНАЛИСТОВ НЕ СЛЫШАЛА,А ВОТ ПРОЧИТАЛА TV NET И УЖАСНУЛАСЬ….НЕПЛОХО БЫ ИМ МНЕНИЯ ЛЮДЕЙ ПРОЧИТАТЬ. ТАМ ЛЮДИ ЖЕЛАЮТ НАЙТИ ЭТОЙ ЖЕНЩИНЕ ЮРИСТОВ И ПОДАТЬ ИСК ПРОТИВ ЭТИХ СЬЕМЩИКОВ.

  5. Skumīgi,ka pati sieviete izvēlas šādu naudas pelnīšanas veidu, vēl pie tam būdama stāvoklī…

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien