EDART.TV  komandas – “Saiets”.

EDART.TV komandas – “Saiets”.

Pēc ilgākām diskusijām par kopējo laiku, kad visi varētu redzēt ~viens otru vaigā~, beidzot nonācām pie kopsaucēja – EDART.TV komandai jātiekas ceturtdienas vakarā – 1. Oktobrī. Par laimi, tikšanās vietu mums noorganizēja mūsu draugs – „XROOM”, kas piedāvāja mums savas, izlaušanās spēles, telpas uz visu vakaru.

Tā nu, pirms piedāvātās izklaides, visi mazliet „pačilojām”, ar „čikāšanos” sadalījāmies divās komandās un devāmies katrs savā „misijā”, jeb savā „breakout” telpā. Viena komanda – Edgars, Artūrs L., Emīls un Edijs, bet otrs komandas sastāvā tika iekļauti – Lauris, Artūrs D., Reinis un Timofejs. Mums tika atvēlētas „HARIJS POTERS UN SLĒGTĀ ISTABA” un „VDK AIZTURĒŠANA” istabas, kurās ar, sava veida, „azartiņu” tikām ieslēgti.

Tā, mūsu aizraujošā izlaušanās spēle, kur 4 cilvēku komandu ieslēdza istabā, bija sākusies. Meklējām apslēptās atslēgas, pavedienus un norādes, un centāmies tikt ārā 60 minūtēs. Tomēr, lai cik lieli „asprāši” mēs centāmies būt, abām komandām bija nepieciešams 60 minūtes ar „astīti”. Lai arī bija viegla sacensību gaisotne, tomēr finālā uzvarēja draudzība.

Kā katru pasākumu un aktīvu atpūtu, centāmies iemūžināt, tāpēc veicām mazus video un foto uzņemšanas darbiņus, kurus varēsiet apskatīt. Domāju, ka Jums radīsies priekšstats par „XROOM” piedāvātajām izklaides iespējām, tomēr neatklāsim pārāk daudz, lai paši vēlētos izmēģināt savas spējas šajā izlaušanās spēlē

Liels Paldies Emīlam un Madarai (xroom.lv), par sarupēto lielisko atpūtu!

EDART_TV_team_meeting___XROOM_3

Apmeklē un piesakies: www.xroom.lv

Viens anonīms komentārs

  1. smuka bilde

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien