ĒNU DIENA 2015

13. Februāris – ĒNU DIENA 2015. Norunātajā laikā Elijas ielā 17, satikāmies ar mūsu ēnotājiem. Bijām patīkami parsteigti un gandarīti, kad visi mūsu izvēlētie ēnotāji bija ieradušies sagatavojušies un labā garastāvoklī. Pēc kopīgas kopbildes devāmies ielās – apmeklējām centrāltirgu, tuneļus un pastaigājāmies pa vecrīgu. Pēc kārtīgas pastaigas devāmies uz autobusu, kur pieturā satikām mūsu vecu draugu Gunti. Pieturā pie mums piegāja klāt arī jaunieši, kuri nevēlējās iet uz skolu, bet nebija izdomājuši ko un kur ēnot – mēs palīdzējām! 🙂

Ar sabiedrisko transportu devāmies uz bērnunamu “Vita”. Bērnunamā mūs sagaidīja ļoti pozitīvi un silti. Pirms dok. filmas “Caur Adatu” skatīšanās, spēlējot spēli iepazināmies tuvāk ar ēnotājiem un bērniem. Filmas laikā mūsu brīnišķīgās dāmas (frizierītes) izveidoja skaistas frizūras bērniem. Kad filma bija galā, tad patiesi lielu izbrīnu bērniem un arī audzinātājiem izraisija paša filmas varoņa Edija ierašanās. Edijs ļāvās interesantām sarunām par veco un jauno dzīvi, kā arī mīļi fotogrāfējās ar interesentiem.

Pēc filmas devāmies uz bērnunama bibliotēku, kur katrs uzdāvinājām bērniem noderīgas mantas, gardumus un daudzko citu. Bērnunama vadītājs mums visiem sniedza ļoti interesantu ekskursiju pa visu bērnunama kompleksu un stāstija par bērnu dzīvi iekš bērnunama un ārpus tā.

Patiess prieks bija redzēt bērnu mirdzošās actiņas, kad pie viņiem ieradās sveši cilvēki ar pozitīvām domām un dāvanām! Mēs esam lepni par mums un mūsu ēnām…

Milzīgs mums visiem paldies un tiekamies ĒNU DIENĀ 2016. gadā!Video veidoja
Videomākslinieks: Artūrs Lapinskis
Producents: Edgars Aivars
Mūzikas producents: Reinis Ūdris
Grafiskais dizaineris: Emīls Geršinskis-Ješinskis
Programmētājs/animators: Artūrs Dzenis
Foto: Austra Lapinska un Vladimirs Popovs

Vai gribi lai “EDART.TV” video iznāk biežāk un kvalitatīvāk? Tādā gadijumā mums ir nepieciešams neliels finansiālais atbalsts.

Biedrība “EDART.TV”
Reģ. nr.: 40008230151
LV43HABA0551039606380

Paypal konts: edart.tv@gmail.com
Katra ziedototāja vārds, uzvārds tiks publicēts nākošājā video un mājaslapā!

EDART TV meklē teksta redaktoru, kurš varētu sastādīt smukus aprakstus zem video. Piesakies šeit!

Iesūti intresantus video, rakstus, foto vai audio materiālus uz http://edart.tv/aculiecinieks

Seko mums:
http://twitter.com/edarttv
http://facebook.com/edarttv
http://instagram.com/edarttv
http://draugiem.lv/edarttv

Raksti mums:
info@edart.tv

Atbildēt uz komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publiskota! Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Scroll To Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien