Par mums

Biedrība EDART.TV savu radošo darbību ir sākusi tālajā 2009.gada janvārī. Un nu jau turpina strādāt 10 gadus. Skanīgais nosaukums ir cēlies no abu dibinātāju vārdiem – Edgars Aivars un Artūrs Lapinskis, kuri iepazinās mācoties vienā klasē un kopš tā laika ir gan kolēģi, gan arī tuvi draugi.

Jau no pirmā video EDART.TV ir jūtams savs stils un rokraksts, kurš laika gaitā iemantojis ļoti daudzu skatītāju simpātijas. Virziens kurā EDART strādā ir specifisks – no paša sākuma puišiem bija vēlme atspoguļot mūsu sociālo vidi. Iesākumā tas lieliski izdevās ironizējot rādīt kā dzīvo mūsu pilsēta, un dziļāk ieskatoties varoņu dzīvēs. Laika gaitā puiši ir pievērsuši daudz nopietnāku uzmanību asām sociālajām problēmām un sākuši filmēt dokumentālo kino.

Veiksmīgākie un publikai zināmākie projekti ir dok. filma “Legālais dūms”, kurā izklāstīta uz to brīdi smaga problēma jauniešu starpā “spais” – filma tiek rādīta skolās kā arī guvusi popularitāti youtube.com un otra pilna metra dok. filma “Caur Adatu”, kura ir burtiski uzspridzinājusi mēdijus un tiek prezentēta kinoteātrī Ksuns. Un šīs filmas ieguldītais darbs nav novērtējums, jo vēl šodien kopā ar filmas varoni Ediju (kurš ir atbrīvojies no heroīna atkarības) EDART komanda braukā pa Latvijas pilsētu skolām rādot filmu un runājot ar jauniešiem par narkotiku atkarības bīstamību.

Drīzumā EDART dalīsies ar jaunu pilna metra dokumentālo filmu “PROFESIJA -PROSTITŪTA”, kuru ar nepacietību gaida EDART sekotāji savukārt youtube kanālā jau var apskatīt filmas treileri.

Dotajā brīdī EDART.TV bezšaubām ir vadošais Youtube.com kanāls Latvijā. Kurš atšķiras ar augsto kvalitāti un ar savu sūtījumu sabiedrībai. EDART komanda paplašinās un šodien tā jau strādā vairākos virzienos – dokumentālo filmu veidošana, dažādu notikumu apskati, sadarbība ar klientiem uz pasūtījumu, EDART STUDIO (lielās intervijas ar interesantiem cilvēkiem), un visi no šiem virzieniem saglabā augsto kvalitāti, savu – jau atpazīstamo rokrakstu un protams laika gaitā nostiprinātās vērtības.

© 2018, EDART.TV