15.00

GoPro HERO 9 Black

Šobrīd GOPRO 9 nav pieejamas ,jo  atrodas pie Andra, mums ir pieejamas arī gopro10 pa to pašu cenu.Atvainojamies par sagādātajām neertībām.

Ar cieņu Jūsu “EDART NOMA”

Sporta kameras GoPro HERO 9 Black noma, būs izcila izvēle piedzīvojumu mīļiem, aizkadru iemūžināšanai vai autosporta aizkulisēm, kā arī daudzām citām dzīves situācijām. Par papildu aksesuāriem ir iespējams vienoties atsevišķi.

Apraksts

Ar šo kameru Andris brauca uz Somiju.

Nomas komplektācija:

  • 1x GOPRO Hero 9
  • 1x Lādētājs
  • 1x Baterija

Ir pieejamas papildus baterijas.

Aprīkojuma specifikācijas:

  • Video izšķirtspēja: 5K30, 4K60, 2.7K120, 1440p120, 1080p240
  • Looping video / 8x palēninājums / 14.7MP foto no stopkadra
  • Foto: 20MP / 2x zoom / Nakts foto / LiveBurst / 25 fps burst / RAW
  • Time Lapse: TimeWarp video / Time lapse video / Time lapse photo / Night lapse video / Night lapse photo
  • Maināma, izņemama 1720mAh baterija

Vairāk informācija

GoPro HERO 9 Black aprīkots ar jaunu 23.6MP sensoru, kurš nodrošina video kvalitāti 5K izšķirtspējā kopā un kristāldz 20MP fotoattēliem. Kamerai ir divi krāsaini LCD ekrāni – perfekto pašbildi iekadrēt palīdzēs ekrāns kameras priekšpusē, savukārt ērtu kontroli nodrošinās skārienjutīgais ekrāns kameras aizmugurē. Ar GoPro HERO 9 Black ir iespējams veidot straumēšanu Facebook tiešraidē, kā arī, izmantot to kā platleņķa 1080p kvalitātes vebkameru. HyperSmooth 3.0 stabilizācija, automātiska horizonta līmeņošana un par 30% jaudīgāka baterija – tie ir tikai daži, no uzlabojumiem, kas pieejami Go Pro Hero 9. Šai kamerai līdzīgi kā iepriekšējām GoPro kamerai pievienot kādu no modulārajiem aksesuāriem – Max platleņķa objektīvu, LED gaismu, augstas kvalitātes mikrofonu vai papildus ekrānu.

GoPro HERO 9 Black piedāvājā jau konfigurētus filmēšanas režīmus. Sākotnēji kamerā ir 4 režīmi (Standard, Activity, Cinematic un Slo-Mo), bet iespējams arī pievienot savus mīļākos iestatījumus tā, lai tie vienmēr būtu ērti pieejami.

Ja klasiskais GoPro platleņķa kadrs nav Jūsu gaumē, ar vienu pieskārienu kameras ekrānam varēsiet nomainīt digitālo lēcu -pieejami Narow, Linear, Wide, SuperView un Linear + Horizon Leveling režīmi.

GoPro ir pieejama aplikācija ļauj kontrolēt kameru attālināti, sākt un beigt ierakstu, lejupielādēt failus. Papildus tam tajā ir iespējams veikt video apstrādi, rediģēšanu un augšupielādi sociālajos tīklos.