15.00

Canon EF 100mm F2.8L Macro IS USM objektīvs

Izcilais Canon EF 100mm F2.8L Macro IS USM objektīva noma būs pareizā izvēle tiem, kas vēlas uzņemt makro kadrus vēl neredzētā perspektīvā un kvalitātē.

Apraksts

Nomas komplektācija:

  • 1x Canon EF 100mm F2.8L Macro IS USM objektīvs
  • 1x Soma transportēšanai

Tehniskā specifikācija:

  • Maksimālais atvērums – 2.8
  • Diafragmas lapiņu skaits- 9
  • Minimālais atvērums – 32
  • Attēla stabilizators – 4 pakāpes
  • Filtra diametrs (mm) 67

Vairāk informācija

Objektīvam Canon EF 100mm F2.8L Macro IS USM ir patiesa makro palielinājuma attiecība 1:1, līdz ar to fotografējamais objekts reālajā dzīvē ir tikpat liels kā uz kameras sensora. Šis daudzpusīgais objektīvs nodrošina lieliskus rezultātus, fotografējot portretus un bez statīva uzņemot filmas, pateicoties tā iespējām panāk seklu asuma dziļumu ar brīnišķīgu boke efektu, kā arī iekļautajai tehnoloģijai Hybrid Image Stabilization un vieglajai konstrukcijai.

Asas makrofotogrāfijas – Daudziem Canon objektīviem ir attēlu stabilizētājs (Image Stabilizer, IS), kas var kontrolēt kameras izkustēšanos, ja tiek uzņemts, to turot rokās, tomēr šim objektīvam ir pārsteidzoša sistēma Hybrid Image Stabilizer, kas pretdarbojas regulārai leņķveida un sāniskai kustībai, kura pastiprinās, uzņemot īpaši tuvus tuvplānus.

Ātra un klusa reakcija lielisku rezultātu sasniegšanai – Vismazākais traucēklis var sabojāt perfekti izplānotu dzīvo kadru, tomēr USM motoriņa izcili ātrā un klusā automātiskā fokusēšana kopā ar 100 mm fokusa garumu nodrošina vislabāko rezultātu sasniegšanu, saglabājot pietiekami lielu attālumu, lai neizbiedētu objektu. Izmantojiet iebūvētā fokusa ierobežotāja slēdzi, lai vēl vairāk palielinātu automātiskās fokusēšanas ātrumu, ierobežojot fokusu noteiktā attāluma diapazonā.

Brīnišķīgi portreti ar kristālskaidrām detaļām – Objektīvs EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM sniegs visu, ko sagaidāt no objektīva ar fiksētu fokusa garumu. Tā izcilā optikas kvalitāte un lieliskā spēja uzņemt īpaši smalkas detaļas teicami noder, ja portretos ir jāizceļ sejas vaibsti

Perfekta perspektīva – 100 mm fokusa garums ir perfekti piemērots portretiem, sniedzot iespēju iegūt skaistus tuvplānus bez sejas vaibstu izkropļošanas. Sistēma Hybrid Image Stabilization ļauj uzņemt brīnišķīgus attēlus — arī turot kameru rokās un vājā apgaismojumā.